Kam Cofania GPS Sony Rejestrator Lusterko 12"

Dostępność: brak towaru
Cena: 699,00 zł 699.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

HA 210P w skrócie:

DVR, Lusterko wsteczne (przewód kamery 6m), wideorejestrator, kamera cofania, ekran dotykowy 12 cali, aparat, automatyczny start, tryb monitorowania parkingu, czujnik ruchu, nagrywanie dźwięku, 3-osiowy czujnik przeciążeń - G-Sensor, tryb parkingowy, zapis pozycji GPS, nagrywanie w pętli, wbudowany mikrofon i głośnik, czytnik kart pamięci TF/SD 128GB max., złącze mini USB, rewelacyjne widzenie w nocy, kąt widzenia kamery przedniej 170° (1440P) i tylnej 140° (1080P), HDR, WDR, a  także:

 • MENU w języku POLSKIM.

Model HA210P z 2020 roku to następca modelu HA210, który jest absolutnie unikatowy wśród dostępnych na rynku podobnych urządzeń

Czym wyróżnia się prezentowany model?

 • Maksymalna prostota obsługi
 • Niezawodność
 • Bezkompromisowa jakość i estetyka wykonania
 • Najwyższe możliwe parametry kamer
 • Bezkonkurencyjna rozdzielczość nagrań
 • Lokalizacja GPS poprzez antenę zewnętrzną
 • Duży, krystalicznie wyraźny obraz na ekranie dotykowym
 • Procesor, układy pamięci i inne komponenty elektroniczne o najwyższych parametrach

W tej ofercie razem z ramką tablicy rejestracyjnej wyposażoną w gniazdo kamery cofania

Najlepszy asystent każdego kierowcy

Nawet bez dodatkowego oprogramowania ANDROID warto mieć kamerę cofania i lusterko wsteczne nie przesłonięte żadnymi przeszkodami. Ani zachlapana deszczem, czy śniegiem, ani zabrudzona tylna szyba, lub zapakowane po dach auto nie będzie przeszkodą aby mieć cały czas pełnoekranowy, dwunastocalowy podgląd na to co się dzieje z tyłu.

Czy w dzień czy w nocy zawsze może przydarzyć się stłuczka, zarysowanie lub akt wandalizmu i warto mieć wtedy twarde dowody w postaci wyraźnego nagrania wideo ujawniającego sprawcę.

  1. Automatyczny start nagrywania - Rejestrator uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej.

  2. Kamera wsteczna z przewodem 6 lub 10 metrów (dopłata) - obraz w czasie rzeczywistym, niezakłócony warunkami atmosferycznymi, długość pojazdu nieistotna.

  3. 12- calowy, pełnoformatowy ekran dotykowy zapewnia krystalicznie czysty obraz bez żadnych opóźnień. Systemy HDR, WDR oraz Auto Adjusting Brightness Streaming Mirror sprawia, że wrażenia z użytkowania są niesamowite.

  4. Nagrywanie w QHD 2K, Kamera przednia rejestruje obraz 1440P, a  kamera tylna 1080P. Szeroki zakres dynamiki układów sterujących adaptacją parametrów obrazu pozwalają nagrywać optymalnie nawet przy kiepskiej widoczności przez przez dostosowanie czasu ekspozycji aby zapis był czytelny.

  5. W trybie monitorowania parkingu urządzenie rozpoczyna nagrywanie po wykryciu jakiegokolwiek ruchu w polu widzenia kamer, a wtedy system nagrywania zabezpiecza nagranie w pamięci automatycznie po wykryciu wstrząsu lub uderzenia przez czujnik wstrząsów (G-sensor).

  6. Funkcja GPS Logger zapewnia oznaczenie każdej klatki filmu koordynatami pozycji GPS, w której znajdował się pojazd w danej chwili, wraz z synchronizowanym satelitarnie znacznikiem czasu.

  7. W trybie jazdy czujnik G-Sensor jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania.

  8. Nagrywanie w pętli powoduje zastępowanie starych nagrań przez nowe gdy pamięć jest pełna, jedynie zabezpieczone wcześniej przez system nagrania nie ulegają nadpisaniu.

  9. Automatyczna zmiana sposobu prezentacji obrazu z kamery wstecznej podczas rozpoczęcia manewru parkowania. Na wyświetlaczu zostaje pokazana odpowiednio powiększona część dolna kadru kamery wstecznej.

  10. Obiektywy szerokokątne kamer 170° oraz 140°, rozszerzają znacznie pole widzenia kierowcy i pozwalają uchwycić każde zdarzenie drogowe z szerszej perspektywy. Umożliwia to rejestrację szczegółów nawet poza obszarem wzroku kierowcy.

  > 12 calowy, pełnoekranowy, panoramiczny obraz z kamer. Umożliwia monitorowanie drogi przed i za samochodem w formacie 16:9, a po przełączeniu w tryb stand-by staje się szerokim lusterkiem wstecznym o bardzo dobrej jakości odbitego obrazu.

  > Nagrywanie w pętli. Jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych materiałów wideo (2 min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, że maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2GB wynikającą z ograniczeń formatu plików.

  > Podział ekranu 1:1. Pełnoekranowy obraz z przedniej kamery, albo pełnoekranowy obraz z tylnej kamery, a gdy tego chcesz, obraz z obydwu kamer jednocześnie, na jednej połowie widok z przodu, a na drugiej widok z tyłu. Na nagraniu zapis obydwu kanałów wideo.

  > Ekran dotykowy w technologii pojemnościowej na całej powierzchni lusterka. Sześciokrotnie większy zakres widzenia w porównaniu z tradycyjnym lusterkiem wstecznym. Zamiast zewnętrznych malutkich przycisków, które zawsze się mylą, obsługa za pomocą wyraźnych, dużych i intuicyjnych ikon ekranu dotykowego.

  > 3-osiowy czujnik przeciążeń (G-sensor). Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia (ostre hamowanie, kolizja, gwałtowny skręt kierownicy), urządzenie natychmiast zapisuje nagranie do chronionego katalogu chroniąc przed automatycznym nadpisaniem. Wszystkie niebezpieczne sytuacje nagrają się automatycznie i pozostaną do wglądu jako materiał dowodowy w razie potrzeby, bez potrzeby jakiejkolwiek Twojej ingerencji.

  Pozycjonowanie GPS - wyświetlana oraz nagrywana jest dokładna wartość chwilowej prędkości auta, a koordynaty GPS aktualnej lokalizacji pojazdu wraz z prędkością, utrwalone zostają na każdej klatce materiału video.

  W razie kolizji lub kontroli policyjnej często potrzebne są informacje o dokładnej pozycji pojazdu lub o jego prędkości w danym momencie i właśnie dlatego rejestrator wyposażono również w możliwość zapisu tych parametrów. Każda nagrana klatka materiału wideo opatrzona jest informacją o prędkości oraz koordynatach GPS pojazdu.

  > QHD 2K 1440P Video. Przednia kamera rejestruje obraz z rozdzielczością full-hd 2K 1440p. Szeroki zakres adaptacyjny wielkości przesłony i czasu ekspozycji (WDR) umożliwia rejestratorowi na optymalizację i wyostrzenie obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

  > Obiektyw szerokokątny 170° i 140°. Soczewka wypukła rozszerza znacznie pole widzenia kierowcy i pozwala uchwycić każde zdarzenie drogowe z szerszej perspektywy. Umożliwia rejestrację szczegółów nawet poza obszarem wzroku kierowcy.

  > Tryb nocny.

  Najwyższą jakość obrazu nocą zapewniają specjalistyczne kamery firmy SONY, z serii IMX (F/1.6, F/1.8) i systemy WDR (Wide Dynamic Range - Szeroki zakres dynamiki) oraz HDR.

  Najlepsze dostępne na rynku dla elektroniki użytkowej sensory video firmy Sony z seri IMX gwarantują najwyższą jakość rejestrowanego obrazu.

  Działanie funkcji HDR-WDR w kamerach samochodowych polega na użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli monitorowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu. Dzięki szerokiemu obiektywowi i technologii WDR urządzenie świetnie sobie radzi nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Poszerzony zakres dynamiki obrazu pozwala na uzyskiwanie przejrzystego i szczegółowego obrazu, dzięki umiejętnemu niwelowaniu zarówno zbyt jasnych, jak i zaciemnionych fragmentów nagrania. Dzięki funkcji WDR możliwe jest zachowanie czytelności całości obserwowanej sceny.

  > Tryb parkingowy. Automatyczny start nagrywanie po aktywacji systemu jakimkolwiek wstrząsem i zapis dowodów dla policji.

  Specyfikacja:

  • Wielkość ekranu: pełnoekranowy, trapezoidalny, 12 calowy ekran dotykowy HD IPS, 1920x380P
  • Rozdzielczość przód: QHD 1440P@30fps (F:1.6), 1/2.8" CMOS
  • Rozdzielczość tył: 1080P@30fps (F/1.8), przewod: 6m/11m
  • Procesor: Huawei Hisilicon Hi3556,
  • Pamięć zewnętrzna: max. 128GB micro SD, Klasa 10
  • Format zapisu filmów: MP4
  • Kompresja video: H.264
  • Format zapisu obrazów statycznych: JPG
  • Kąt widzenia kamery: Przód 170°, tył 140°
  • Głośnik i mikrofon: Wbudowane
  • Ilość kanałów wideo: 2
  • Antena GPS: Obsługiwana
  • Bateria: Litowo - Polimerowa 1000mAh
  • Zakres temperatur: -20°C do 70°C
  • Wymiary produktu [mm]: 300 x 72 x 20

  Opinie o produkcie (0)

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl