Full 12' Lusterko Rejestrator Android Nawigacja 4G

Dostępność: brak towaru
Cena: 859,00 zł 859.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W skrócie:

DVR Lusterko wsteczne (przewód 5,6 lub za dopłatą 10 m), rejestrator jazdy, wideorejestrator, kamera cofania, wyświetlacz dotykowy 12", Lokalizator GPS, nawigacja, aparat, automatyczny start, czujnik ruchu, nagrywanie dźwięku, GSM 4G, 3-osiowy czujnik przeciążeń - G-Senor, tryb parkingowy, nagrywanie w pętli, zestaw głośnomówiący, wbudowany mikrofon i głośnik, wbudowany moduł Wi-Fi, czytnik kart pamięci TF/SD, transmiter FM, złącze mini USB, RAM: 2GB, ROM:32GB, Android 8.1kąt percepcji kamery przedniej - 170°, tylnej - 140°, wsparcie programów do asysty głosowej, ADAS, kamera IP, zdalny monitoring, WDR, HDR,

●  MENU i KOMUNIKATY GŁOSOWE teraz dostępne w języku POLSKIM,

●  INSTRUKCJA OBSŁUGI  w języku POLSKIM,

●  Brak opóźnień, aktywacja systemu, obrazu i funkcji natychmiastowa po włączeniu stacyjki,

MODEL HA301P:

 • Zmieniony design produktu
 • Powiększony ekran do pełnych 12 cali !!!
 • Czterordzeniowy procesor Spreadtrum SL8541E
 • Android 8.1 (WERSJA POLSKA systemu)
 • Instrukcja obsługi w języku POLSKIM
 • RAM: 2GB, ROM:32GB
 • Obsługiwane karty SIM: od 32GB aż do 128GB
 • Wyeliminowano wysuwanie kamery przedniej (szerokość produktu zapewnia brak kolizji kamery z oryginalnym lusterkiem, bez potrzeby dodatkowego wysuwania jej)
 • Bluetooth 4.4 BLE,
 • Większa siła głosu urządzenia,
 • Wysyłanie dźwięku po Bluetooth oraz transmiter FM do innych urządzeń (np. zestawu stereo samochodu)
 • Nowa generacja sensorów obrazu: Sony C2053 w kamerze przedniej oraz Sony IMX323 w kamerze tylnej: 1920x1080p @ 30fps.
 • Wyższej klasy obiektywy obydwu kamer zwiększyły kąt percepcji kamery przedniej do 170° F/2.0, a tylnej 140° F/1.8.
 • Zrezygnowano z wbudowanej baterii wewnętrznej urządzenia oraz wprowadzono linię zasilającą wprost ze skrzynki bezpieczników, przez co Android jest gotowy przez cały czas a widok wsteczny przy cofaniu jest dostępny ZAWSZE i NATYCHMIAST tak jak i inne funkcje urządzenia

Najlepszy asystent każdego kierowcy

1. Automatyczny start/stop nagrywania - Rejestrator uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator podłączony jest na stałe w skrzynce bezpieczników przez dwie linie zasilające, gdzie jedna zapewnia 12V na stałe przed, a druga załączana jest stacyjką

2. Kamera wsteczna z przewodem 5,6m lub 10m (za dopłatą) - obraz w czasie rzeczywistym, niezakłócony warunkami atmosferycznymi, odległość nieistotna.

3. 12-calowy, pełnoformatowy ekran dotykowy zapewnia krystalicznie czysty obraz bez żadnych opóźnień. System WDR oraz Auto Adjusting Brightness Streaming Mirror sprawia, że wrażenia z użytkowania są niesamowite.

4. Nagrywanie w Full HD- Obydwie kamery rejestrują obraz FHD 1080P video. Szeroki zakres dynamiki układów sterujących adaptacją parametrów obrazu pozwalają nagrywać optymalnie nawet przy kiepskiej widoczności przez przez dostosowanie czasu ekspozycji aby zapis był czytelny.

5. W trybie monitorowania parkingu urządzenie rozpoczyna nagrywanie po wykryciu jakiegokolwiek ruchu w polu widzenia kamer, a wtedy system nagrywania zabezpiecza nagranie w pamięci automatycznie po wykryciu wstrząsu lub uderzenia przez czujnik wstrząsów (G-sensor).

6. W trybie jazdy czujnik G-Sensor jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania.

5. Nagrywanie w pętli powoduje zastępowanie starych nagrań przez nowe gdy pamięć jest pełna, jedynie zabezpieczone wcześniej przez system nagrania nie ulegają nadpisaniu.

7. Automatyczna zmiana sposobu prezentacji obrazu z kamery wstecznej podczas rozpoczęcia manewru parkowania. Na wyświetlaczu zostaje pokazana odpowiednio powiększona część dolna kadru kamery wstecznej.

8. Obiektyw szerokokątny 170°, rozszerza znacznie pole widzenia kierowcy i pozwala uchwycić każde zdarzenie drogowe z szerszej perspektywy. Umożliwia rejestrację szczegółów nawet poza obszarem wzroku kierowcy.

W porównaniu z poprzednim modelem Junsun A-930, zastosowano tutaj soczewki rozszerzające obszar widzenia kamery o 30° z przodu i o 20° z tyłu.

> 12 calowy, pełnoekranowy, panoramiczny obraz z kamer. Umożliwia monitorowanie drogi przed i za samochodem w formacie 16:9, a po przełączeniu w tryb stand-by staje się szerokim lusterkiem wstecznym o bardzo dobrej jakości odbitego obrazu.

> Nagrywanie w pętli. Jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych materiałów wideo (2 min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, że maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku wynikającą z ograniczeń formatu plików.

> Ekran dotykowy w technologii pojemnościowej na całej powierzchni lusterka. Czterokrotnie większy zakres widzenia w porównaniu z tradycyjnym lusterkiem wstecznym. Zamiast zewnętrznych malutkich przycisków, które zawsze się mylą, obsługa za pomocą wyraźnych, dużych i intuicyjnych ikon ekranu dotykowego.

> 2.5 D Temperred Glass. Ekran chroniony jest przez cieniutką warstwę specjalnego szkła hartowanego. Jego zastosowanie sprawia również, że po wyłączeniu (lub automatycznym przejściu w stan uśpienia), urządzenie staje się zwyczajnym lusterkiem wstecznym, które odbija obraz zza pleców kierowcy. Zwykły ekran, pozbawiony szklanej warstwy, nie odbija dobrze światła i obraz na nim widoczny jest rozmazany i nieczytelny.

> 3-osiowy czujnik przeciążeń (G-sensor). Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia (ostre hamowanie, kolizja, gwałtowny skręt kierownicy), urządzenie natychmiast zapisuje nagranie do chronionego katalogu chroniąc przed automatycznym nadpisaniem. Wszystkie niebezpieczne sytuacje nagrają się automatycznie i pozostaną do wglądu jako materiał dowodowy w razie potrzeby, bez potrzeby jakiejkolwiek Twojej ingerencji.

> Ruchoma kamera przednia. Zamontowana na przegubie kulowym kamera przednia umożliwia optymalne dostosowanie kąta kadru do preferencji użytkownika. Z pomocą takiego rozwiązania można ustawić kąt rejestrowania obrazu przez kamerę tak aby nic nie zasłaniało widoku i nie wchodziło w kadr.

> Full HD 1080P Video. Przednia i tylna kamera rejestruje obraz z rozdzielczością full-hd 1080p. Szeroki zakres adaptacyjny wielkości przesłony i czasu ekspozycji (WDR) umożliwia rejestratorowi na optymalizację i wyostrzenie obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

> Obiektyw szerokokątny 170° z przodu oraz 140° z tyłu. Soczewka wypukła rozszerza znacznie pole widzenia kierowcy i pozwala uchwycić każde zdarzenie drogowe z szerszej perspektywy. Umożliwia rejestrację szczegółów nawet poza obszarem wzroku kierowcy.

> GSM 4G SIM. Korzystanie z internetu możliwe zawsze i wszędzie, z wyświetlaczem na wysokości oczu. Z pomocą Asystenta głosowego google odszukasz w internecie wszystkie niezbedne w podróży informacje, nawet gdy masz zajęte ręce a telefon jest niedostępny. Obsługiwane pasma : 2G / GSM:900(B8)/1800(B3); 3G /WCDMA:2100(B1)/900(B8); 4G/LTE:FDD,2100(B1)/1800(B3)

> Wi-Fi (802.11 a/b/g/n). Łatwe połączenie ze smartfonem poprzez sieć Wi-Fi w dedykowanej aplikacji przez zeskanowanie kodu z ekranu urządzenia. szybkie przesyłanie plików lub bezpośredni odczyt obrazu z kamer w czasie rzeczywistym dzięki strumieniowaniu danych wideo przez bezprzewodową sieć lokalną. Modem GSM 4G umożliwia dostęp do strumienia wideo z obydwu kamer z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

> Hot spot na pokładzie. Wystarczy włączyć wbudowaną funkcję "Wi-Fi Hotspot" aby cieszyć się własną siecią bezprzewodową z dostępem do internetu przez kartę SIM 4G.

> Zasilanie bezpośrednie zapewnia brak opóźnień z korzystania ze wszystkich funkcji urządzenia. Wyłączenie stacyjki aktywuje tryb uśpienia systemu, w którym Android jest w hibernacji a urządzenie pobiera jedynie śladowe ilości energii z akumulatora, nie powodując jego rozładowania. Odblokowanie stacyjki powoduje momentalne pojawienie się obrazu z tylnej kamery na ekranie, a włączenie biegu wstecznego aktywuje niezwłocznie dodatkowe linie pomocnicze

Wybudzenie można również uaktywnić zdalnie, przez internet, z pomocą aplikacji Car Keeper  i obserwować co się dzieje wokół samochodu w czasie rzeczywistym na smartfonie.

Automatyczne wybudzenie, bez aktywacji ekranu następuje samoczynnie również przy dostrzeżeniu ruchu w polu widzenia kamer lub przy odnotowaniu wstrząsu przez G-sensor informującego o naruszeniu Twojej własności. Nagranie ze zdarzenia zostaje automatycznie zachowane i zabezpieczone na karcie SD oraz w aplikacji CarKeeper.

> Najnowsza technologia i znakomita wydajność.

Procesor Spreadtrum SL8541E, quad-core, Cortex-A53@1.4GHz

RAM: 2GB, ROM: 32GB LPDDRⅢ

Procesor graficzny: Mali T820@680MHz

(System Android 8.1 i podstawowe aplikacje zajmują około 3GB). Obsługa kart pamięci SD do 128GB.

> ADAS Plus poprawia bezpieczeństwo jazdy. Advanced Driving Alarm Systems (ADAS) - to zaawansowane systemy kontroli jazdy (LDWS / FCWS / FVMA), które wspomagają kierowanie pojazdem i zwiększają bezpieczeństwo. Informacja głosowa ostrzega o pojazdach znajdujących się w niebezpiecznej odległości przed i za samochodem oraz o zmianie pasa. Niebezpieczny dystans wyznaczany jest dynamicznie do prędkości poruszania się. Monitorowane są wszystkie obiekty poruszające się w polu widzenia kamer. Technologia montowana jest fabrycznie w najnowszych samochodach klasy PREMIUM.

> Obsługa Sklepu Google Play Store oraz dostępnych tam aplikacji na Androida. Niezliczona ilość aplikacji może zostać wykorzystana aby zwiększyć możliwości Twojego komputera pokładowego. Google Maps, Waaze, Yanosik, Google Voice Assistant, Youtube, to tylko niektóre z możliwości.

> Nawigacja GPS. Posiada wbudowaną nawigację Sygic GPS, która prowadzi niezawodnie do celu. Wbudowana sygnalizacja ograniczenia prędkości dla większości dróg głównych. Umożliwa także zainstalowanie własnej bazy lokalizacji punktów kontroli prędkości. W razie potrzeby dostępna jest funkcja Google Play oraz niezastąpione aplikacje na Android jak np. Google Maps.

> Transmiter FM. Umożliwia przesyłanie dźwięku drogą radiową z urządzenia do systemu audio naszego auta poprzez radio ustawione na wybraną częstotliwość.

> Zestaw głośnomówiący Bluetooth 4.4 BLE ( low energy ). Rozmowy Hands-Free poprzez sparowanie telefonu z urządzeniem porzez Bluetooth. Mikrofon umiejscowiony w lusterku wstecznym zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku a rozmówca może być słyszany na trzy sposoby :

 • przez głośniki urządzenia
 • przez radio FM pojazdu dostrojone na częstotliwość urządzenia
 • Dźwięki i muzykę można również przesyłać bezpośrednio po Bluetooth do zestawu nagłośnieniowego samochodu lub słuchawek.

Muzyka jest automatycznie pauzowana podczas wykonywania rozmów telefonicznych.

> Kamera cofania - Automatyczna zmiana sposobu prezentacji obrazu z kamery wstecznej podczas rozpoczęcia manewru parkowania. Na wyświetlaczu zostaje pokazana odpowiednio powiększona część dolna kadru kamery wstecznej wraz z pomocniczymi liniami pomagającymi określić bezpieczną przestrzeń dla manewru.

Funkcja wymaga podłączenia dodatkowego przewodu aktywacyjnego kamery do światła cofania.

> Tryb nocny WDR (Wide Dynamic Range - Szeroki zakres dynamiki). Działanie tej funkcji w kamerach samochodowych polega na użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli monitorowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu. Dzięki szerokiemu obiektywowi i technologii WDR urządzenie świetnie sobie radzi nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Poszerzony zakres dynamiki obrazu pozwala na uzyskiwanie przejrzystego i szczegółowego obrazu, dzięki umiejętnemu niwelowaniu zarówno zbyt jasnych, jak i zaciemnionych fragmentów nagrania. Dzięki funkcji WDR możliwe jest zachowanie czytelności całości obserwowanej sceny.

> Tryb parkingowy. Zdalny monitoring otoczenia auta poprzez aplikację Car Assist. Automatyczne monitorowanie otoczenia polega na aktywowaniu urządzenia przez ruch w polu widzenia kamer i zabezpieczeniu nagrania w pamięci automatycznie po wykryciu wstrząsu lub uderzenia. Tryb parkingowy to niezwykle przydatna funkcja, dzięki której zdobędziesz dowód w przypadku uszkodzenia Twojego pojazdu podczas Twojej nieobecności. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym. Oglądaj obraz z kamer auta na swoim smartfonie. Monitoruj i nagrywaj otoczenie auta, gdy stoi na parkingu, zawsze znajdziesz sprawcę uszkodzeń spowodowanych pod Twoją nieobecność. Nagrany wizerunek sprawcy - złodzieja czy wandala, stanowi dowód prawny w świetle polskich przepisów. Tryb parkingowy wymaga stałego zasilania.

> Antena GPS. Wyznaczanie aktualnej pozycji pojazdu w aplikacji Car Assist. Kontroluj trasę i aktualną pozycję swojego samochodu. Namierzanie pozycji i odtwarzanie przebytej trasy na mapie dzięki nadajnikowi GPS (GPS / Beidou / GLONASS three mode) oraz dedykowanej aplikacji. Każde nagranie zabezpieczone przez urządzenie posiada wbudowany znacznik pozycji GPS i czasu. Aplikacja Car Assist wyświetla zabezpieczone nagrania wraz z mapą, na której widoczna jest pozycja pojazdu oraz dokładne koordynaty.

Specyfikacja:

 • Instrukcja, menu, system, komunikaty w języku POLSKIM
 • Wielkość ekranu: pełnoekranowy, trapezoidalny, MIPI 11.66 -calowy, rozdzielczość 1920*380
 • Rozdzielczość kamer: przód 1080P F/2.0, tył 1080P F/1.8, 6M
 • Procesor Spreadtrum SL8541E, quad-core, Cortex-A53@1.4GHz
 • RAM: 2GB, ROM: 32GB LPDDRⅢ
 • Procesor graficzny: Mali T820@680MHz
 • Pamięć zewnętrzna: max 128GB SD card
 • Internet: 4G, WiFi
 • System operacyjny: Android 8.1 (wersja polska)
 • Format zapisu filmów: AVI
 • Format zapisu obrazów statycznych: JPEG
 • Kąt widzenia kamery: Przód 170°, tył 140°
 • Wspomaganie: Car Assist
 • ADAS: LDWS / FCWS / FVMA
 • Nadajnik GPS: GPS / Beidou / GLONASS three mode
 • GPS Navigation: IGO/Sygic (zgodnie z wyborem Kupującego, domyślnie Sygic)
 • Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n
 • Bluetooth: 4.4 BLE ( low energy ),
 • Zestaw głośnomówiący: Hands Free
 • Wysyłanie muzyki i dźwięków po Bluetooth
 • Głośnik i mikrofon: Wbudowane
 • Transmiter FM: TAK
 • Ilość kanałów wideo: 2
 • Bateria: -
 • Wymiary produktu [mm]: 290 x 72 x 17

Zestaw zawiera:

1. Wideorejestrator samochodowy HA301P

2. Opaski mocujące

3. Instrukcję obsługi w jęz. Polskim

4. Kamerę wsteczną z przewodem 5,6 m (lub 10m za dopłatą)

5. Zasilacz bezpośredni typu Buck Line (przewód ~ 4,5m)

6. Antenę GPS z przewodem ~ 3,5m

Wymiary i opis złącz:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl