Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

AutoKamery24.pl to serwis internetowy zajmujący się sprzedażą najbardziej zaawansowanych technologicznie kamer samochodowych, wideorejestratorów, kamer cofania, samochodowych centrów multimedialnych oraz urządzeń wielofunkcyjnych AV o potwierdzonej jakości i niezawodności. 

Wykonujemy długoterminowe testy produktów przed wprowadzeniem ich do sprzedaży polegające na użytkowaniu egzemplaży testowych przez zawodowych kierowców i na podstawie ich recenzji eliminujemy zaobserwowane mankamenty przez zgłoszenie ich do producenta, z którym ściśle współpracujemy w ramach maksymalego rozszerzenia funkcjonalności, ergonomii oraz dopasowania oprogramowania sprzętu.

Przeprowadzamy ostateczną kontrolę jakości przed wysyłką towaru do klienta końcowego dlatego nigdy nie dopuszczamy do wysłania wadliwego egzemplaża. Nie pozwalamy sobie na wpadki- monitoring wewnętrzny kontroluje kontrolujących.

Dysponujemy profesjonalnym serwisem obsługiwanym przez doświadczonych techników a także magazynem części zamiennych do oferowanych produktów. O naszych produktach wiemy wszystko- a przewagę ich nad asortymentem konkurencji o zbliżonych parametrch możemy udowodnić każdemu, w minutę. 

Nie sprzedajemy tego co inni sprzedawcy, a jeśli nie można tego wywnioskować na pierwszy rzut oka z porównania ofert naszych i konkurencji, chętnie opowiemy o tym w mailu lub rozmowie telefonicznej.

Nie działamy zgodnie z zasadą "kup najtaniej, byleby sprzedać najwięcej po najniższej cenie" ponieważ obniżanie kosztów za wszelką cenę prowadzi jedynie do absurdów typu: oferta urządzenia do monitorowania parkingowego wyposażonego w baterię 300mAh oraz zasilacz do zapalniczki (wyjaśniam: zapalniczka wyłącza się po kilku min. od wyłączenia stacyjki a pozbawiony zasilania zewnętrznego rejestrator na tak małej baterii nie dokończy nagrywania nawet pojedynczego zdarzenia alarmowego).

Nie oszczędzamy na rzetelnym zabezpieczeniu przesyłki do klienta, nikt nie otrzyma poobijanej i wygniecionej paczki z zakupionym towarem.

Udzielamy długoterminowego wsparcia technicznego telefonicznie, mailowo oraz osobiście w siedzibie firmy we Wrocławiu.

Udostępniamy szeroki zakres wsparcia posprzedażowego oraz oferujemy usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb oraz instalacji urządzeń w pojazdach.

Zamawiamy od producentów najwyższej jakości produktów elektronicznych, a niektóre z pozycji z naszej oferty zostały zaprojektowane na nasze indywidualne zamówienie, co miało na celu uwzględnienie potrzeb Polskich kierowców oraz realiów komunikacji i ruchu drogowego w Polsce.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi zakładami elektryki samochodowej instalującymi systemy rejestrujące, monitorujące oraz wspomagające manewrowanie i parkowanie. 

 

pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów!

zespół AutoKamery24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl